Asan značka

je špičková ekologická buničitá podestýlka s mimořádnými absorpčními vlastnostmi vyráběná podle vlastního patentu ze 100 % recyklovaného materiálu ekologicky šetrným způsobem.


ASAN je vlajkovou lodí naší společnosti. Přetváří druhotnou surovinu, která je ekologickou zátěží, v užitečný produkt s výjimečnými užitnými vlastnostmi.

ASAN je nehrudkující ekologická podestýlka pro králíčky, krátkosrsté kočky, fretky, činčily a drobné hlodavce, která uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších mazlíčků. Je výjimečná svou až čtyř a půl násobnou absorpcí vlhkosti, dokonale pohlcuje jakkoli nepříjemné pachy a svou jemnou strukturou a měkkým povrchem je mimořádně šetrná k drobným tlapkám mazlíčků. Díky nízké spotřebě a prodloužené životnosti zároveň šetří peněženky.

ASAN nachází uplatnění nejen v domácnostech s kočkami, fretkami, ušlechtilými hlodavci či se zakrslými králíčky, ale také v chovech exotického ptactva a některých druhů terarijních zvířat. ASAN s oblibou používají jednotliví chovatelé i velkochovy ušlechtilých hlodavců a jiných mazlíčků.


sticker_petit

Zodpovědnost

Mít zvířecího společníka je srdeční záležitost a soužití se zvířaty je obohacující zkušeností spojenou s nezapomenutelnými zážitky a neopakovatelnými pocity. Ruku v ruce s emocemi ale musí jít i zodpovědnost a obětavá péče, která je díky podestýlkám ASAN snazší a ještě příjemnější. Vědomí zodpovědnosti a zájem o přírodu podporujeme i u dětí. Spolupracujeme se vzdělávacími, chovatelskými a ekologickými organizacemi, které propagují tyto hodnoty.

sticker_petit

Zdraví

Podestýlky ASAN jsou vyrobeny z jemné celulózy zpracované do tvaru oblých granulí, které jsou komfortní a bezpečné pro jemné tlapky zvířat. Mimořádná nasákavost podestýlek ASAN udržuje povrch podestýlky suchý, čímž omezuje vznik a množení bakterií způsobujících nepříjemný zápach.

ASAN je bezprašný, neobsahuje vzdušné alergeny, takže je bezpečný i pro alergiky a astmatiky. Neublíží ani při případném pozření, neboť je stravitelný stejně jako celulóza. Podestýlky nejsou barveny ani parfemovány. Díky měkkému pohodlí a možnosti budovat si v podestýlce skrýše jsou zvířátka na podestýlkách ASAN v naprosté pohodě i po psychické stránce. 

sticker_petit

Reputace

Závod ASAN je držitelem certifikace TÜV ISO 9001 a ISO 14001. 

Podestýlky ASAN jsou ceněny odběrateli ve více než 40 zemích světa. Dlouhodobě bodují i na českém trhu - od roku 2013 pod označením „Český výrobek“. V roce 2021 se ASAN stal značkou roku v prestižním žebříčku britské asociace World Branding Awards a získal zlatou trofej „Brand of the Year“ v kategorii hygieny pro domácnost. Ve stejném roce obdržela podestýlka ASAN PET SILVER stříbrné ocenění „Český výrobek roku“.

V hodnocení spotřebitelské spokojenosti portálu Heuréka.cz obsazují podestýlky ASAN v posledních letech standardně dvě nejvyšší příčky v sekci podestýlek pro hlodavce, a to s mnohonásobně vyšším počtem pozitivních hodnocení než u konkurenčních výrobků.

cert_9001
WBA 2021-22
cert_14001
ISO 9001
cert_cz
ISO 14001
cert_wba
Český výrobek
placeholder image