CZ / SK / EN / DE
Články

Jak jsme natáčeli nový televizní spot

Naše podestýlky Asan můžete pravidelně vidět v reklamních televizních spotech a není tomu jinak ani letos na jaře. Protože jsme pro kampaň vybrali předvelikonoční období, jako hlavní aktér spotu se nabízel králíček – jeden ze symbolů jara a Velikonoc.

A nejen Velikonoc – vždyť králíčci jsou i neodmyslitelnou součástí výbavy kouzelníků – koho jiného by vytahovali z klobouku… A protože podestýlky Asan vykouzlí pohodlíčko v každé domácnosti se zvířátky, scénář spotu tak byl jasný.

Zásadním rozhodnutím tedy bylo, jakého/jaké králíčky. Máme silnou základnu našich fanoušků, kteří své mazlíčky zbožňují a mnoho z nich i tvoří vlastní videa, které nám posílají, a tak jsme oslovili právě naše fanoušky.

Podívejte se na zákulisí!

Odezva byla ohromná, přestože pro casting byly nastaveny konkrétní požadavky na králíčka, barvou počínaje a tvarem oušek konče … Vybírali jsme ze 150 králíčků a výběr to nebyl vůbec jednoduchý. Všichni mazlíčci byli krásní, nakonec se porota shodla na dvou samičkách Chipsy a Judince a samečkovi Hardrockovi.

 

 

Natáčení se odehrálo ve studiu v Brně za úžasné atmosféry. Na sestřih z natáčení se ostatně můžete podívat: 

 

 

Moc si vážíme zájmu všech, co poslali fotku svých mazlíčků do castingu a vybraným majitelům účinkujících králíčků velmi děkujeme za to, že se natáčení zúčastnili a skvěle se zapojili. Věříme, že dílo se povedlo a líbí se i Vám. Pokud Vám spot unikl v televizi, můžete si ho kdykoli přehrát v sekci Galerie a média

 

 

Pravidelně pro naše fanoušky chystáme soutěže a podobné zajímavé akce, jako bylo třeba natáčení s králíčky, tak nezapomeňte sledovat náš Facebook! :)

 

 

 

Čtěte také

Čím krmit králíčka?

Čím krmit králíčka?

Pestrá strava je základem pestrého života. Ten bychom svému králíčkovi chtěli dopřát všichni – jak toho
Jak má vypadat správný domeček pro morčátka?

Jak má vypadat správný domeček pro morčátka?

Domov je pro každého z nás asi nejdůležitější místo na světě. Stejně to cítí i vaše morčátko. Základem
Jak se připravit na pořízení kočky?

Jak se připravit na pořízení kočky?

Kočka je jedním z nejčastěji pořizovaných domácích mazlíčků v České republice - tři lidé z deseti u nás